Spelade howrse som liten och hittade tillbaka för ett tag sedan! Köttade sso ett tag men men det är så urtvättat att jag bara blir ledsen när jag loggar in där lmao.
Efter att ha spelat några månader howrse på internationella servern insåg jag att det fanns en svensk server så tänkte börja spela här med!!
Satsar så mycket som möjligt på NIB-breeding, vet inte om det är en grej på Svensk server? I mean det är knappt en grej på den internationella, men nfw att jag ska para föl och mor eller whatever 
Har aldrig fattat hur lag fungerar, är öppen för det, men är van att köra solo (och därför alltid fastna med aveln)
VARFÖR ÄR DET BARA LUSTIANOS SOM SÄLJS I HÖGT GP???
Kommer missbruka golden apples i den mån jag har råd med. Vrf ser så många olika howrse-raser likadana ut gahh, och att det efter så många år inte har kommit fler färgvarianter :(
Puss