Sunny24

Tjänstgöringstid : 3827 dagar
allmän ranking : 339e
Reserv : 45 272 825 equus
Ägarhistorik

Szörnyeteg

compagnonmonstre23

Rosetter

08:00
Energi
94%
Hälsa
79%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 23333.37

Uthållighet
1332.63
2665.26
Snabbhet
2201.98
4403.96
Dressyr
2445.435
4890.87
Galopp
1968.745
3937.49
Trav
534.285
1068.57
Hoppning
3183.61
6367.22
Ras: HannoveranareÅlder: 26 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 167 cm
Kön: hingstVikt: 513 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 11/05/2023
Uppfödare: Malins Inkomster: 34 314 Equus
Genetisk potential Totalt: 17823.63
Uthållighet2039.44  Galopp3011.16
Snabbhet3367.42  Trav973.09
Dressyr3722.81  Hoppning4709.71
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Häst har försvunnit
Moder: Bepicto5Apicto5Winner Dance with me
Hannoveranare
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2039.44
2039.44
2039.44
Snabbhet
3367.42
3367.42
3367.42
3367.42
Dressyr
3722.81
3722.81
3722.81
3722.81
Galopp
3011.16
3011.16
3011.16
Trav
973.092
973.092
Hoppning
4709.71
4709.71
4709.71
4709.71
4709.71
Denna häst har 1725 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
11 februari 2028
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 18
arbreStamtavla
chevalAvkomma