kid1983

Tjänstgöringstid : 1582 dagar
allmän ranking : 1744e
Reserv : 2 945 446 equus
Ägarhistorik

Akita Inu

compagnonakitainu
normal
15:30
Energi
35%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 16046.64

Uthållighet
713.539
1427.08
Snabbhet
1776.8155
3553.63
Dressyr
1669.32
3338.64
Galopp
1120.8765
2241.75
Trav
27.6565
55.31
Hoppning
2715.1135
5430.23
Ras: HannoveranareÅlder: 92 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 167 cm
Kön: stoVikt: 502 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 22/08/2023
Uppfödare: katten82 Inkomster: 179 177 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0104
Travlopp 041715
Fälttävlan 02511
Hästhoppning 0025
Dressyr 0036
Genetisk potential Totalt: 17683.75
Uthållighet2022.14  Galopp2988.47
Snabbhet3340.37  Trav965.64
Dressyr3692.21  Hoppning4674.91
BLUP:
68.28
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2022.14
2022.14
2022.14
Snabbhet
3340.37
3340.37
3340.37
3340.37
Dressyr
3692.21
3692.21
3692.21
3692.21
Galopp
2988.47
2988.47
2988.47
Trav
965.648
965.648
Hoppning
4674.91
4674.91
4674.91
4674.91
4674.91
Denna häst har 1712 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +7, snabbhet: +7, dressyr: +7, galopp +7, trav: +7, hoppning: +7

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

tapisclassique2xvertblanc2** engelskt schabrak

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonnet2xvertblanc2** Luva

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bande2xvert2** Benlindor

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonuscouleurFärg

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

pommevintageVintage-äpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

compagnonakitainuAkita Inu

uthållighet: +11


Ridcenter

Fram till:
16 december 2026
Box:
box 1* halm

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma