Tonylife334

Tjänstgöringstid : 317 dagar
allmän ranking : 1132a
Reserv : 294 789 equus
Ägarhistorik
Ponny Fjording Brunblack
22:00
Energi
27%
Hälsa
100%
Moral
92%

Färdigheter

Totalt: 12408.02

Uthållighet
1046.2175
2092.43
Snabbhet
1638.3335
3276.67
Dressyr
1173.563
2347.13
Galopp
1294.8565
2589.71
Trav
708.6665
1417.33
Hoppning
342.3715
684.74
Ras: FjordingÅlder: 18 år 10 månader
Art: PonnyHöjd: 143 cm
Kön: stoVikt: 409 kg
Päls: Brunblack Född: 03/09/2023
Uppfödare: Tonylife334 Inkomster: 4 872 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0347
Cutting 0955
Trail 0594
Reining 0346
Western pleasure 0705
Genetisk potential Totalt: 9509.47
Uthållighet1604.48  Galopp1985.30
Snabbhet2514.44  Trav1084.46
Dressyr1800.65  Hoppning520.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1604.48
1604.48
1604.48
Snabbhet
2514.44
2514.44
2514.44
Dressyr
1800.65
1800.65
1800.65
Galopp
1985.3
1985.3
1985.3
Trav
1084.46
1084.46
Hoppning
520.14
520.14
Denna häst har 895 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

uthållighet: +9, snabbhet: +7, dressyr: +8

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
15 december 2026
Box:
box 2** vattentråg dusch halm
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 19 år
reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma