Yassen

Tjänstgöringstid : 4572 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 2 004 217 equus
Ägarhistorik
Ponny Welshponny Isabell
21:00
Energi
26%
Hälsa
95%
Moral
89%

Färdigheter

Totalt: 11646.08

Uthållighet
659.5245
1319.05
Snabbhet
1500.2205
3000.44
Dressyr
1175.935
2351.87
Galopp
1883.013
3766.03
Trav
214.051
428.10
Hoppning
390.2955
780.59
Ras: WelshponnyÅlder: 6 år 4 månader
Art: PonnyHöjd: 133 cm
Kön: stoVikt: 385 kg
Päls: Isabell Född: 05/11/2023
Uppfödare: Yassen Inkomster: 3 060 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 002651
droite
Genetisk potential Totalt: 19700.59
Uthållighet3328.40  Galopp5207.41
Snabbhet4113.92  Trav1075.11
Dressyr3722.05  Hoppning2253.69
BLUP:
-25.51
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3328.4
3328.4
3328.4
3328.4
Snabbhet
4113.92
4113.92
4113.92
4113.92
Dressyr
3722.05
3722.05
3722.05
3722.05
Galopp
5207.41
5207.41
5207.41
5207.41
5207.41
Trav
1075.12
1075.12
Hoppning
2253.69
2253.69
2253.69
Denna häst har 1913 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
20 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 2** engelsk sadel 2** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

pusch är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma