Pitchu

Tjänstgöringstid : 2084 dagar
allmän ranking : 58e
Reserv : 180 192 019 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Irish Hunter Konstantskimmel
22:00
Energi
22%
Hälsa
100%
Moral
88%

Färdigheter

Totalt: 12411.48

Uthållighet
1170.09
2340.18
Snabbhet
519.82
1039.64
Dressyr
2583.1
5166.20
Galopp
992.43
1984.86
Trav
231.069
462.14
Hoppning
709.23
1418.46
Ras: Irish HunterÅlder: 11 år 4 månader
Art: RidhästHöjd: 174 cm
Kön: stoVikt: 503 kg
Päls: Konstantskimmel Född: 11/03/2024
Uppfödare: Pitchu Inkomster: 6 859 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 02828
Cutting 091019
Trail 0000
Reining 0112
Western pleasure 014124
droite
Genetisk potential Totalt: 20340.59
Uthållighet4358.95  Galopp4067.03
Snabbhet2614.79  Trav1162.32
Dressyr5230.97  Hoppning2906.52
BLUP:
53.87
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4358.95
4358.95
4358.95
4358.95
Snabbhet
2614.79
2614.79
2614.79
Dressyr
5230.98
5230.98
5230.98
5230.98
5230.98
Galopp
4067.03
4067.03
4067.03
4067.03
Trav
1162.32
1162.32
Hoppning
2906.52
2906.52
2906.52
Denna häst har 1977 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
8 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

P u s h är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma