Yuki

Tjänstgöringstid : 2317 dagar
allmän ranking : 62a
Reserv : 18 554 930 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Fux
10:00
Energi
82%
Hälsa
100%
Moral
97%

Färdigheter

Totalt: 8068.79

Uthållighet
1810.994
3621.99
Snabbhet
222.8115
445.62
Dressyr
894.035
1788.07
Galopp
547.3055
1094.61
Trav
210.3795
420.76
Hoppning
348.871
697.74
Ras: QuarterÅlder: 12 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 463 kg
Päls: Fux Född: 17/04/2024
Uppfödare: Yassen Inkomster: 8 647 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0074
Western pleasure 06139140
Genetisk potential Totalt: 19106.42
Uthållighet5051.14  Galopp3019.12
Snabbhet2175.89  Trav1039.42
Dressyr4413.89  Hoppning3406.94
BLUP:
3.64
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5051.15
5051.15
5051.15
5051.15
5051.15
Snabbhet
2175.89
2175.89
2175.89
Dressyr
4413.9
4413.9
4413.9
4413.9
Galopp
3019.12
3019.12
3019.12
Trav
1039.42
1039.42
Hoppning
3406.94
3406.94
3406.94
3406.94
Denna häst har 1853 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

falabellaFalabella

uthållighet: +8, dressyr: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
5 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** westernsadel 3*** westernträns 1* westernschabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Push är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma