Yassen

Tjänstgöringstid : 4572 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 2 004 363 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Fux
21:00
Energi
27%
Hälsa
100%
Moral
83%

Färdigheter

Totalt: 8244.05

Uthållighet
1928.8055
3857.61
Snabbhet
238.6265
477.25
Dressyr
953.1715
1906.34
Galopp
403.654
807.31
Trav
224.663
449.33
Hoppning
373.106
746.21
Ras: QuarterÅlder: 11 år
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 469 kg
Päls: Fux Född: 08/05/2024
Uppfödare: Yassen Inkomster: 8 746 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0040
Western pleasure 01716679
Genetisk potential Totalt: 20335.74
Uthållighet5373.60  Galopp3213.30
Snabbhet2319.01  Trav1107.26
Dressyr4696.66  Hoppning3625.91
BLUP:
28.41
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5373.6
5373.6
5373.6
5373.6
5373.6
Snabbhet
2319.01
2319.01
2319.01
Dressyr
4696.66
4696.66
4696.66
4696.66
4696.66
Galopp
3213.3
3213.3
3213.3
3213.3
Trav
1107.26
1107.26
Hoppning
3625.91
3625.91
3625.91
3625.91
Denna häst har 1976 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

falabellaFalabella

uthållighet: +8, dressyr: +7, trav: +9

sellewestern2x2** Westernsadel

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
20 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 2** engelsk sadel 2** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

pusch är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma