Sea Cost Stables

Tjänstgöringstid : 1993 dagar
allmän ranking : 588e
Reserv : 3 389 420 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Brun
19:00
Energi
24%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5000.48

Uthållighet
382.33
764.66
Snabbhet
418.6185
837.24
Dressyr
549.795
1099.59
Galopp
476.221
952.44
Trav
560.5205
1121.04
Hoppning
112.7545
225.51
Ras: LusitanoÅlder: 2 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: hingstVikt: 414 kg
Päls: Brun Född: 16/05/2024
Uppfödare: Hrina04

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 14034.01
Uthållighet1587.38  Galopp2529.21
Snabbhet2206.48  Trav3271.19
Dressyr3702.75  Hoppning736.99
BLUP:
-89.64
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1587.38
1587.38
Snabbhet
2206.48
2206.48
2206.48
Dressyr
3702.75
3702.75
3702.75
3702.75
Galopp
2529.22
2529.22
2529.22
Trav
3271.19
3271.19
3271.19
3271.19
Hoppning
736.993
736.993
Denna häst har 1346 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

A Touch of Beat är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

pictoalertA Touch of Beat kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 2 år 2 månader nu!

Information