Hästmagi

Tjänstgöringstid : 2914 dagar
allmän ranking : 41a
Reserv : 128 916 432 equus
Ägarhistorik
Ridpegasus Hannoveranare Fux
21:45
Energi
63%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 25523.44

Uthållighet
1458.905
2917.81
Snabbhet
2405.9135
4811.83
Dressyr
2669.036
5338.07
Galopp
2154.6365
4309.27
Trav
699.325
1398.65
Hoppning
3373.906
6747.81
Ras: HannoveranareÅlder: 17 år 2 månader
Art: RidpegasusHöjd: 168 cm
Kön: hingstVikt: 490 kg
Päls: Fux Född: 16/06/2024
Uppfödare: Hästmagi Inkomster: 8 999 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 05109
Travlopp 0101313
Fälttävlan 0171810
Hästhoppning 0788
Dressyr 02212
Genetisk potential Totalt: 19521.75
Uthållighet2233.17  Galopp3301.80
Snabbhet3687.76  Trav1066.47
Dressyr4074.94  Hoppning5157.60
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2233.17
2233.17
2233.17
Snabbhet
3687.76
3687.76
3687.76
3687.76
Dressyr
4074.94
4074.94
4074.94
4074.94
Galopp
3301.8
3301.8
3301.8
3301.8
Trav
1066.47
1066.47
Hoppning
5157.61
5157.61
5157.61
5157.61
5157.61
Denna häst har 1895 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +17, snabbhet: +17, dressyr: +17, galopp +17, trav: +17, hoppning: +17

sangmedusePegas

uthållighet: +3, snabbhet: +4, dressyr: +4

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

falabellaFalabella

dressyr: +9, galopp +7, trav: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
1 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma