Hästmagi

Tjänstgöringstid : 2909 dagar
allmän ranking : 41a
Reserv : 128 437 411 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Hannoveranare Brun
21:45
Energi
54%
Hälsa
100%
Moral
96%

Färdigheter

Totalt: 25773.81

Uthållighet
1474.282
2948.56
Snabbhet
2431.429
4862.86
Dressyr
2694.3845
5388.77
Galopp
2175.44
4350.88
Trav
706.3625
1412.72
Hoppning
3405.005
6810.01
Ras: HannoveranareÅlder: 13 år
Art: RidhästHöjd: 169 cm
Kön: stoVikt: 495 kg
Päls: Brun Född: 16/06/2024
Uppfödare: Hästmagi Inkomster: 4 322 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0644
Travlopp 0853
Fälttävlan 01484
Hästhoppning 0831
Dressyr 0164
Genetisk potential Totalt: 19714.77
Uthållighet2255.75  Galopp3332.22
Snabbhet3725.23  Trav1076.78
Dressyr4116.89  Hoppning5207.89
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2255.75
2255.75
2255.75
Snabbhet
3725.23
3725.23
3725.23
3725.23
Dressyr
4116.9
4116.9
4116.9
4116.9
Galopp
3332.22
3332.22
3332.22
3332.22
Trav
1076.78
1076.78
Hoppning
5207.89
5207.89
5207.89
5207.89
5207.89
Denna häst har 1914 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

falabellaFalabella

uthållighet: +9, dressyr: +8, hoppning: +7

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

sto 19714.77 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 13 år 2 månader
reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma