Draugur

Tjänstgöringstid : 3252 dagar
allmän ranking : 49e
Reserv : 220 823 032 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Islandshäst Gulbrun
21:45
Energi
35%
Hälsa
100%
Moral
99%

Färdigheter

Totalt: 3678.76

Uthållighet
610.797
1221.59
Snabbhet
132.7725
265.55
Dressyr
309.066
618.13
Galopp
365.509
731.02
Trav
269.2085
538.42
Hoppning
152.028
304.06
Ras: IslandshästÅlder: 3 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 137 cm
Kön: hingstVikt: 399 kg
Päls: Gulbrun Född: 21/06/2024
Uppfödare: Draugur Inkomster: 735 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0077
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0040
Genetisk potential Totalt: 11763.36
Uthållighet3046.37  Galopp1842.10
Snabbhet669.14  Trav2184.78
Dressyr2508.25  Hoppning1512.71
BLUP:
-74.61
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3046.37
3046.37
3046.37
Snabbhet
669.148
669.148
Dressyr
2508.25
2508.25
2508.25
Galopp
1842.1
1842.1
1842.1
Trav
2184.78
2184.78
2184.78
Hoppning
1512.71
1512.71
Denna häst har 1119 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

ᵖᵘˢʰᵃʳᵉ är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma