Casio

Tjänstgöringstid : 332 dagar
allmän ranking : 346e
Reserv : 1 178 450 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Gulbrun
20:30
Energi
23%
Hälsa
100%
Moral
84%

Färdigheter

Totalt: 8344.52

Uthållighet
1705.4895
3410.98
Snabbhet
287.723
575.45
Dressyr
1005.227
2010.45
Galopp
526.1615
1052.32
Trav
253.9385
507.88
Hoppning
393.72
787.44
Ras: QuarterÅlder: 10 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 158 cm
Kön: hingstVikt: 447 kg
Päls: Gulbrun Född: 30/06/2024
Uppfödare: Yassen Inkomster: 7 113 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0162
Western pleasure 0517744
Genetisk potential Totalt: 21429.08
Uthållighet5654.81  Galopp3392.40
Snabbhet2446.63  Trav1167.00
Dressyr4949.42  Hoppning3818.82
BLUP:
0.97
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5654.81
5654.81
5654.81
5654.81
5654.81
Snabbhet
2446.63
2446.63
2446.63
Dressyr
4949.42
4949.42
4949.42
4949.42
4949.42
Galopp
3392.4
3392.4
3392.4
3392.4
Trav
1167
1167
Hoppning
3818.82
3818.82
3818.82
3818.82
Denna häst har 2085 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

uthållighet: +8, dressyr: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
20 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 2** engelsk sadel 2** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

pusch är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma