Frozea

Tjänstgöringstid : 1309 dagar
allmän ranking : 133e
Reserv : 3 038 380 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Svart
21:00
Energi
27%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3866.26

Uthållighet
104.3655
208.73
Snabbhet
480.0395
960.08
Dressyr
806.314
1612.63
Galopp
166.3615
332.72
Trav
215.157
430.31
Hoppning
160.8935
321.79
Ras: LusitanoÅlder: 3 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 478 kg
Päls: Svart Född: 06/07/2024
Uppfödare: Sovereign Inkomster: 353 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 03293
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 21298.78
Uthållighet2406.58  Galopp3836.15
Snabbhet3348.33  Trav4961.33
Dressyr5624.14  Hoppning1122.25
BLUP:
-73.36
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2406.58
2406.58
2406.58
Snabbhet
3348.33
3348.33
3348.33
3348.33
Dressyr
5624.14
5624.14
5624.14
5624.14
5624.14
Galopp
3836.15
3836.15
3836.15
3836.15
Trav
4961.33
4961.33
4961.33
4961.33
4961.33
Hoppning
1122.25
1122.25
Denna häst har 2073 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13

selleclassique1x1* Engelsk sadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
18 oktober 2026
Box:
box 1* halm

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma