Yassen

Tjänstgöringstid : 4572 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 2 005 670 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Gulvit
21:15
Energi
66%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 27409.10

Uthållighet
3954.9585
7909.92
Snabbhet
1515.607
3031.21
Dressyr
3260.124
6520.25
Galopp
2100.138
4200.28
Trav
383.8865
767.77
Hoppning
2489.8365
4979.67
Ras: QuarterÅlder: 19 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 478 kg
Päls: Gulvit Född: 08/07/2024
Uppfödare: Yassen Inkomster: 967 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0116
Travlopp 0000
Fälttävlan 02102
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 21554.61
Uthållighet5687.60  Galopp3412.08
Snabbhet2461.13  Trav1173.79
Dressyr4978.91  Hoppning3841.10
BLUP:
58.28
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5687.6
5687.6
5687.6
5687.6
5687.6
Snabbhet
2461.13
2461.13
2461.13
Dressyr
4978.91
4978.91
4978.91
4978.91
4978.91
Galopp
3412.08
3412.08
3412.08
3412.08
Trav
1173.79
1173.79
Hoppning
3841.1
3841.1
3841.1
3841.1
Denna häst har 2099 ypperlighetsstjärnor.

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

selleclassique2x2** Engelsk sadel

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

brideclassique2x2** Engelskt träns

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

r är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

r är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma