Sovereign

Tjänstgöringstid : 1485 dagar
allmän ranking : 11e
Reserv : 141 041 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Apelgrå
21:30
Energi
20%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 21539.04

Uthållighet
1318.0815
2636.16
Snabbhet
1994.5025
3989.01
Dressyr
3348.755
6697.51
Galopp
2284.9995
4570.00
Trav
1483.882
2967.76
Hoppning
339.302
678.60
Ras: LusitanoÅlder: 8 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: valackVikt: 462 kg
Päls: Apelgrå Född: 21/07/2024
Uppfödare: Sovereign Inkomster: 1 695 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0144
Cutting 0000
Trail 0382
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 21039.16
Uthållighet2376.36  Galopp3789.26
Snabbhet3306.47  Trav4901.83
Dressyr5557.18  Hoppning1108.06
BLUP:
32.12
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2376.36
2376.36
2376.36
Snabbhet
3306.47
3306.47
3306.47
3306.47
Dressyr
5557.18
5557.18
5557.18
5557.18
5557.18
Galopp
3789.26
3789.26
3789.26
3789.26
Trav
4901.83
4901.83
4901.83
4901.83
4901.83
Hoppning
1108.06
1108.06
Denna häst har 2046 ypperlighetsstjärnor.

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Rank är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Rank är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma