Wild horses

Tjänstgöringstid : 1962 dagar
allmän ranking : 216e
Reserv : 1 161 402 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Mustang Musblack
08:00
Energi
76%
Hälsa
22%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 1417.12

Uthållighet
167.6835
335.37
Snabbhet
124.1705
248.34
Dressyr
136.6905
273.38
Galopp
124.4835
248.97
Trav
39.658
79.32
Hoppning
115.872
231.74
Ras: MustangÅlder: 2 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 155 cm
Kön: stoVikt: 273 kg
Päls: Musblack Född: 24/07/2024
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 8348.87
Uthållighet1975.80  Galopp1466.78
Snabbhet1463.09  Trav467.28
Dressyr1610.61  Hoppning1365.31
BLUP:
-88.98
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1975.8
1975.8
1975.8
Snabbhet
1463.09
1463.09
Dressyr
1610.61
1610.61
1610.61
Galopp
1466.78
1466.78
Trav
467.284
467.284
Hoppning
1365.31
1365.31
Denna häst har 778 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

sto är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma