Skadi

Tjänstgöringstid : 1813 dagar
allmän ranking : 34e
Reserv : 161 649 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Mörkfux
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
92%

Färdigheter

Totalt: 7520.03

Uthållighet
1410.613
2821.23
Snabbhet
256.9395
513.88
Dressyr
1017.818
2035.64
Galopp
433.3085
866.62
Trav
241.4435
482.89
Hoppning
399.8905
799.78
Ras: QuarterÅlder: 7 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: hingstVikt: 450 kg
Päls: Mörkfux Född: 12/08/2024
Uppfödare: Yassen Inkomster: 5 107 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0004
Western pleasure 0106851
Genetisk potential Totalt: 21640.48
Uthållighet5710.02  Galopp3425.66
Snabbhet2470.83  Trav1178.60
Dressyr4999.35  Hoppning3856.01
BLUP:
-18.13
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5710.02
5710.02
5710.02
5710.02
5710.02
Snabbhet
2470.83
2470.83
2470.83
Dressyr
4999.35
4999.35
4999.35
4999.35
4999.35
Galopp
3425.66
3425.66
3425.66
3425.66
Trav
1178.61
1178.61
Hoppning
3856.01
3856.01
3856.01
3856.01
Denna häst har 2107 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
6 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch halm
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

pusch är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma