Sovereign

Tjänstgöringstid : 1486 dagar
allmän ranking : 11e
Reserv : 191 274 equus
Ägarhistorik
Ponny Welshponny Fux
22:00
Energi
45%
Hälsa
100%
Moral
88%

Färdigheter

Totalt: 10055.59

Uthållighet
659.331
1318.66
Snabbhet
1274.623
2549.25
Dressyr
1040.38
2080.76
Galopp
1166.0755
2332.15
Trav
265.0005
530.00
Hoppning
622.383
1244.77
Ras: WelshponnyÅlder: 3 år 10 månader
Art: PonnyHöjd: 133 cm
Kön: valackVikt: 418 kg
Päls: Fux Född: 10/09/2024
Uppfödare: Sovereign Inkomster: 358 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0001
Trail 0002
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 20649.01
Uthållighet3489.11  Galopp5459.26
Snabbhet4312.64  Trav1126.83
Dressyr3900.04  Hoppning2361.11
BLUP:
-60.53
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3489.11
3489.11
3489.11
3489.11
Snabbhet
4312.65
4312.65
4312.65
4312.65
Dressyr
3900.04
3900.04
3900.04
3900.04
Galopp
5459.26
5459.26
5459.26
5459.26
5459.26
Trav
1126.84
1126.84
Hoppning
2361.11
2361.11
2361.11
Denna häst har 2008 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +15, snabbhet: +15, dressyr: +15, galopp +15, trav: +15, hoppning: +15

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

dressyr: +9, trav: +8, hoppning: +7

bridewestern2x2** Westernträns

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
21 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Rank är en laghäst och kan därför inte avlas.
Rank är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma