MEA

Tjänstgöringstid : 5665 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 894 750 402 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tennessee Walker Avblekbar skimmel
18:00
Energi
25%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 4942.61

Uthållighet
455.301
910.60
Snabbhet
254.1925
508.38
Dressyr
590.297
1180.59
Galopp
284.1605
568.32
Trav
557.702
1115.40
Hoppning
329.651
659.30
Ras: Tennessee WalkerÅlder: 1 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 154 cm
Kön: valackVikt: 317 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 29/10/2024
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

heliosstråle
Genetisk potential Totalt: 20614.36
Uthållighet4450.64  Galopp1941.58
Snabbhet2484.77  Trav5451.63
Dressyr4033.32  Hoppning2252.41
BLUP:
-93.65
-100 0+100

Ursprung

Fader: 348 iƞνictʋs
Moder: 347 iƞνictʋs
Tennessee Walker
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4450.65
4450.65
4450.65
4450.65
Snabbhet
2484.77
2484.77
2484.77
Dressyr
4033.32
4033.32
4033.32
4033.32
Galopp
1941.58
1941.58
1941.58
Trav
5451.63
5451.63
5451.63
5451.63
5451.63
Hoppning
2252.41
2252.41
2252.41
Denna häst har 2006 ypperlighetsstjärnor.

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4


Ridcenter

Automatiserat köp är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 1 år 8 månader nu!

Fortplantning

Information

Automatiserat köp är en laghäst och kan därför inte avlas.
Automatiserat köp är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla