Panda Da Panda

Tjänstgöringstid : 4225 dagar
allmän ranking : 19e
Reserv : 77 046 103 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Knabstrup Svart blanket
11:00
Energi
74%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 2482.98

Uthållighet
124.6545
249.31
Snabbhet
141.548
283.10
Dressyr
312.7135
625.43
Galopp
181.7185
363.44
Trav
279.0705
558.14
Hoppning
201.785
403.57
Ras: KnabstrupÅlder: 11 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 164 cm
Kön: stoVikt: 461 kg
Päls: Svart blanket Född: 25/01/2025
Uppfödare: Panda Da Panda Inkomster: 4 179 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0003
Cutting 0024
Trail 0634
Reining 0086
Western pleasure 0123514
Genetisk potential Totalt: 10500.11
Uthållighet956.26  Galopp1557.71
Snabbhet1195.93  Trav2107.03
Dressyr2642.85  Hoppning2040.33
BLUP:
30.05
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
956.262
956.262
Snabbhet
1195.93
1195.93
Dressyr
2642.85
2642.85
2642.85
Galopp
1557.71
1557.71
Trav
2107.03
2107.03
2107.03
Hoppning
2040.33
2040.33
2040.33
Denna häst har 993 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

uthållighet: +8, dressyr: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
21 oktober 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 2** engelsk sadel 2** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma