-Jessie-

Tjänstgöringstid : 5697 dagar
allmän ranking : 42a
Reserv : 47 282 927 equus
Ägarhistorik
Föl Akhal-Teke Apelgrå
09:00
Energi
99%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 4627.28

Uthållighet
616.9005
1233.80
Snabbhet
387.513
775.03
Dressyr
482.7565
965.51
Galopp
264.4355
528.87
Trav
125.7115
251.42
Hoppning
436.322
872.64
Ras: Akhal-TekeÅlder: 2 månader
Art: RidhästHöjd: 100 cm
Kön: stoVikt: 110 kg
Päls: Apelgrå Född: 01/02/2025
Uppfödare: -Jessie-

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 14888.27
Uthållighet3969.76  Galopp1701.64
Snabbhet2493.65  Trav808.95
Dressyr3106.54  Hoppning2807.73
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3969.76
3969.76
3969.76
3969.76
Snabbhet
2493.65
2493.65
2493.65
Dressyr
3106.54
3106.54
3106.54
3106.54
Galopp
1701.64
1701.64
1701.64
Trav
808.955
808.955
Hoppning
2807.73
2807.73
2807.73
Denna häst har 1431 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

ridhäst apelgrå
S 14888.27 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS 14888.27 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 2 månader nu!

Fortplantning

pictoalertS 14888.27 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 2 månader nu!

Information