Hästmagi

Tjänstgöringstid : 2912 dagar
allmän ranking : 41a
Reserv : 128 627 106 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Hannoveranare Svart
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 7194.42

Uthållighet
356.476
712.95
Snabbhet
585.2585
1170.52
Dressyr
807.687
1615.37
Galopp
654.504
1309.01
Trav
172.798
345.60
Hoppning
1020.4845
2040.97
Ras: HannoveranareÅlder: 2 år
Art: RidhästHöjd: 168 cm
Kön: stoVikt: 383 kg
Päls: Svart Född: 08/02/2025
Uppfödare: Hästmagi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 19890.12
Uthållighet2274.92  Galopp3362.02
Snabbhet3755.72  Trav1086.07
Dressyr4154.93  Hoppning5256.44
BLUP:
-89.80
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2274.93
2274.93
2274.93
Snabbhet
3755.72
3755.72
3755.72
3755.72
Dressyr
4154.94
4154.94
4154.94
4154.94
Galopp
3362.02
3362.02
3362.02
3362.02
Trav
1086.07
1086.07
Hoppning
5256.44
5256.44
5256.44
5256.44
5256.44
Denna häst har 1932 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Sto 19890.12 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

pictoalertSto 19890.12 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 2 år nu!

Information