Frozea

Tjänstgöringstid : 1310 dagar
allmän ranking : 133e
Reserv : 3 038 500 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Fux
21:00
Energi
27%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3694.73

Uthållighet
86.402
172.80
Snabbhet
479.2075
958.41
Dressyr
805.2225
1610.44
Galopp
137.733
275.47
Trav
178.186
356.37
Hoppning
160.6165
321.23
Ras: LusitanoÅlder: 3 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 469 kg
Päls: Fux Född: 04/02/2025
Uppfödare: Sovereign Inkomster: 459 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 002311
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 22840.31
Uthållighet2580.28  Galopp4113.22
Snabbhet3589.96  Trav5321.30
Dressyr6032.29  Hoppning1203.25
BLUP:
-75.68
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2580.28
2580.28
2580.28
Snabbhet
3589.96
3589.96
3589.96
3589.96
Dressyr
6032.29
6032.29
6032.29
6032.29
6032.29
Galopp
4113.23
4113.23
4113.23
4113.23
Trav
5321.3
5321.3
5321.3
5321.3
5321.3
Hoppning
1203.25
1203.25
Denna häst har 2228 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13

selleclassique1x1* Engelsk sadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

falabellaFalabella

snabbhet: +7, dressyr: +8, hoppning: +9

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
18 oktober 2026
Box:
box 1* halm

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma