Mia Nilsson

Tjänstgöringstid : 1197 dagar
allmän ranking : 292a
Reserv : 11 914 380 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Brun
20:00
Energi
20%
Hälsa
100%
Moral
85%

Färdigheter

Totalt: 28011.02

Uthållighet
1410.617
2821.23
Snabbhet
1960.1095
3920.22
Dressyr
4168.16
8336.32
Galopp
2649.039
5298.08
Trav
3433.9775
6867.95
Hoppning
383.606
767.21
Ras: LusitanoÅlder: 17 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 484 kg
Päls: Brun Född: 14/02/2025
Uppfödare: Mia Nilsson Inkomster: 6 408 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 025613
Genetisk potential Totalt: 22381.77
Uthållighet2528.77  Galopp4031.47
Snabbhet3517.33  Trav5213.84
Dressyr5911.10  Hoppning1179.26
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2528.77
2528.77
2528.77
Snabbhet
3517.33
3517.33
3517.33
3517.33
Dressyr
5911.1
5911.1
5911.1
5911.1
5911.1
Galopp
4031.47
4031.47
4031.47
4031.47
Trav
5213.84
5213.84
5213.84
5213.84
5213.84
Hoppning
1179.26
1179.26
Denna häst har 2181 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Hi 22381.77 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma