Sovereign

Tjänstgöringstid : 1484 dagar
allmän ranking : 11e
Reserv : 135 202 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Brun
22:00
Energi
46%
Hälsa
100%
Moral
95%

Färdigheter

Totalt: 14081.58

Uthållighet
660.7335
1321.47
Snabbhet
1299.729
2599.46
Dressyr
1917.525
3835.05
Galopp
937.536
1875.07
Trav
1838.7035
3677.41
Hoppning
386.5605
773.12
Ras: LusitanoÅlder: 4 år
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 477 kg
Päls: Brun Född: 05/04/2025
Uppfödare: Sovereign Inkomster: 857 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0049
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 22767.56
Uthållighet2572.01  Galopp4100.88
Snabbhet3578.48  Trav5304.78
Dressyr6011.98  Hoppning1199.43
BLUP:
-60.88
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2572.01
2572.01
2572.01
Snabbhet
3578.48
3578.48
3578.48
3578.48
Dressyr
6011.98
6011.98
6011.98
6011.98
6011.98
Galopp
4100.88
4100.88
4100.88
4100.88
Trav
5304.78
5304.78
5304.78
5304.78
5304.78
Hoppning
1199.43
1199.43
Denna häst har 2220 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +15, snabbhet: +15, dressyr: +15, galopp +15, trav: +15, hoppning: +15

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

dressyr: +9, trav: +8, hoppning: +7

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
21 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder morot sörp 3*** engelskt träns 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma