Frozea

Tjänstgöringstid : 1308 dagar
allmän ranking : 133e
Reserv : 3 084 271 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Mörkbrun
21:00
Energi
29%
Hälsa
100%
Moral
96%

Färdigheter

Totalt: 3350.69

Uthållighet
64.5685
129.14
Snabbhet
455.9355
911.87
Dressyr
765.9825
1531.96
Galopp
102.9085
205.82
Trav
133.1675
266.33
Hoppning
152.783
305.57
Ras: LusitanoÅlder: 3 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 161 cm
Kön: stoVikt: 477 kg
Päls: Mörkbrun Född: 20/04/2025
Uppfödare: Sovereign Inkomster: 398 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 011022
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 23287.66
Uthållighet2630.83  Galopp4192.99
Snabbhet3660.87  Trav5425.88
Dressyr6150.34  Hoppning1226.75
BLUP:
-75.23
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2630.83
2630.83
2630.83
Snabbhet
3660.87
3660.87
3660.87
3660.87
Dressyr
6150.34
6150.34
6150.34
6150.34
6150.34
6150.34
Galopp
4192.99
4192.99
4192.99
4192.99
Trav
5425.88
5425.88
5425.88
5425.88
5425.88
Hoppning
1226.75
1226.75
Denna häst har 2273 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique1x1* Engelsk sadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Push är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma