Hanna Westerlund

Tjänstgöringstid : 917 dagar
allmän ranking : 1638e
Reserv : 2 703 182 equus
Ägarhistorik

Vitval Piñata

compagnonpinatabeluga
17:00
Energi
46%
Hälsa
100%
Moral
88%

Färdigheter

Totalt: 28672.27

Uthållighet
1396.116
2792.23
Snabbhet
2309.132
4618.26
Dressyr
4173.5815
8347.16
Galopp
2645.188
5290.38
Trav
3433.4435
6866.89
Hoppning
378.673
757.35
Ras: LusitanoÅlder: 24 år 4 månader
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: stoVikt: 440 kg
Päls: Mörkbrun Född: 26/04/2025
Uppfödare: Hanna Westerlund Inkomster: 8 514 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0114
Travlopp 0171916
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 06102
Genetisk potential Totalt: 22441.06
Uthållighet2535.14  Galopp4040.94
Snabbhet3527.18  Trav5228.83
Dressyr5926.50  Hoppning1182.47
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2535.14
2535.14
2535.14
Snabbhet
3527.18
3527.18
3527.18
3527.18
Dressyr
5926.5
5926.5
5926.5
5926.5
5926.5
Galopp
4040.94
4040.94
4040.94
4040.94
Trav
5228.83
5228.83
5228.83
5228.83
5228.83
Hoppning
1182.47
1182.47
Denna häst har 2187 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +18, snabbhet: +18, dressyr: +18, galopp +18, trav: +18, hoppning: +18

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

espritnomadeNomadanden

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

compagnonpinatabelugaVitval Piñata

uthållighet: +2


Ridcenter

Namn:
Fram till:
20 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** westernsadel 3*** westernträns 1* westernschabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 24 år 10 månader
reproductionBetäckningar: 4
arbreStamtavla
chevalAvkomma