Missbrandy

Tjänstgöringstid : 4337 dagar
allmän ranking : 9e
Reserv : 1 102 272 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tennessee Walker Mörk linfux
14:45
Energi
36%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 11907.04

Uthållighet
1283.067
2566.13
Snabbhet
720.8545
1441.71
Dressyr
1163.7505
2327.50
Galopp
562.0455
1124.09
Trav
1570.9285
3141.86
Hoppning
652.8745
1305.75
Ras: Tennessee WalkerÅlder: 4 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 159 cm
Kön: stoVikt: 464 kg
Päls: Mörk linfux Född: 04/05/2025
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 23337.99
Uthållighet5029.66  Galopp2203.23
Snabbhet2825.77  Trav6158.09
Dressyr4561.93  Hoppning2559.29
BLUP:
-59.19
-100 0+100

Ursprung

Fader: X iƞνictʋs
Moder: » 83 « iƞνictʋs
Tennessee Walker
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5029.66
5029.66
5029.66
5029.66
5029.66
Snabbhet
2825.77
2825.77
2825.77
Dressyr
4561.94
4561.94
4561.94
4561.94
Galopp
2203.24
2203.24
2203.24
Trav
6158.09
6158.09
6158.09
6158.09
6158.09
6158.09
Hoppning
2559.29
2559.29
2559.29
Denna häst har 2276 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

ʀᴀɴᴋ är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

ʀᴀɴᴋ är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma