optimatesla

Tjänstgöringstid : 771 dagar
allmän ranking : 373e
Reserv : 1 793 454 equus
Ägarhistorik

Magmajira

compagnonsharksidhe8
24:00
Energi
37%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 17179.12

Uthållighet
1848.316
3696.63
Snabbhet
1097.0985
2194.20
Dressyr
2218.4415
4436.88
Galopp
1711.1405
3422.28
Trav
490.543
981.09
Hoppning
1224.0225
2448.05
Ras: Irish HunterÅlder: 33 år 2 månader
Art: RidpegasusHöjd: 173 cm
Kön: stoVikt: 502 kg
Päls: Svart Född: 07/06/2025
Uppfödare: optimatesla Inkomster: 32 720 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0253625
Cutting 0122132
Trail 0152443
Reining 042755
Western pleasure 0848046
Genetisk potential Totalt: 14360.26
Uthållighet3076.41  Galopp2873.64
Snabbhet1839.41  Trav817.79
Dressyr3699.81  Hoppning2053.19
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3076.41
3076.41
3076.41
Snabbhet
1839.41
1839.41
1839.41
Dressyr
3699.81
3699.81
3699.81
3699.81
Galopp
2873.64
2873.64
2873.64
Trav
817.797
817.797
Hoppning
2053.19
2053.19
2053.19
Denna häst har 1378 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +17, snabbhet: +17, dressyr: +17, galopp +17, trav: +17, hoppning: +17

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

sangmedusePegas

uthållighet: +3, snabbhet: +4, dressyr: +4

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

falabellaFalabella

dressyr: +9, trav: +8, hoppning: +7

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

bridewesternposeidonPoseidons träns

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

sellewesternposeidonPoseidons sadel

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

tapiswesternposeidonPoseidons schabrak

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bonnetposeidonPoseidons luva

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bandeposeidonPoseidons lindor

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

compagnonsharksidhe8Magmajira

uthållighet: +13


Ridcenter

Fram till:
21 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 12
arbreStamtavla
chevalAvkomma