elno0705

Tjänstgöringstid : 462 dagar
allmän ranking : 637e
Reserv : 65 421 equus
Ägarhistorik

Katt

compagnonchat
11:00
Energi
74%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3359.36

Uthållighet
282.9015
565.80
Snabbhet
457.976
915.95
Dressyr
316.0095
632.02
Galopp
353.12
706.24
Trav
191.111
382.22
Hoppning
78.5645
157.13
Ras: FjordingÅlder: 18 år 2 månader
Art: PonnyHöjd: 140 cm
Kön: valackVikt: 408 kg
Päls: Gulblack Född: 20/07/2025
Uppfödare: elno0705 Inkomster: 3 636 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0261
Travlopp 0225
Fälttävlan 02910
Hästhoppning 0688
Dressyr 0241111
Genetisk potential Totalt: 3344.00
Uthållighet565.79  Galopp698.56
Snabbhet881.81  Trav382.22
Dressyr632.02  Hoppning183.59
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Fjording
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
565.8
565.8
Snabbhet
881.81
881.81
Dressyr
632.02
632.02
Galopp
698.56
698.56
Trav
382.22
382.22
Hoppning
183.59
Denna häst har 278 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

brideclassiqueposeidonPoseidons träns

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

selleclassiqueposeidonPoseidons sadel

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

compagnonchatKatt

dressyr: +9

tapisclassiqueposeidonPoseidons schabrak

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bonnetposeidonPoseidons luva

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bandeposeidonPoseidons lindor

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

heracleshorseshoesgalopHerakles hästsko – Galopplopp

snabbhet: +10, dressyr: +6, galopp +14


Ridcenter

Fram till:
1 april 2027
Box:
box 1*
Fördelar:
foder havre morot sörp

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

cremello pony är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma