majsandoddis

Tjänstgöringstid : 126 dagar
allmän ranking : 1619e
Reserv : 217 710 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Hannoveranare Fux
13:00
Energi
22%
Hälsa
100%
Moral
91%

Färdigheter

Totalt: 20765.75

Uthållighet
1322.8945
2645.79
Snabbhet
1956.9405
3913.88
Dressyr
2182.83
4365.66
Galopp
1698.1055
3396.21
Trav
631.8705
1263.74
Hoppning
2590.2345
5180.47
Ras: HannoveranareÅlder: 22 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 167 cm
Kön: hingstVikt: 501 kg
Päls: Fux Född: 05/08/2025
Uppfödare: nellykramer Inkomster: 8 793 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 02303
Travlopp 00149
Fälttävlan 0202616
Hästhoppning 0283431
Dressyr 0031
Genetisk potential Totalt: 20720.26
Uthållighet2636.20  Galopp3395.25
Snabbhet3911.72  Trav1254.09
Dressyr4354.09  Hoppning5168.89
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2636.2
2636.2
2636.2
Snabbhet
3911.72
3911.72
3911.72
3911.72
Dressyr
4354.09
4354.09
4354.09
4354.09
Galopp
3395.25
3395.25
3395.25
3395.25
Trav
1254.1
1254.1
Hoppning
5168.9
5168.9
5168.9
5168.9
5168.9
Denna häst har 2015 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapisclassique2xbleu2** engelskt schabrak

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2


Ridcenter

Sune 20720.26 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 32
arbreStamtavla
chevalAvkomma