Tora-Ingrid

Tjänstgöringstid : 1219 dagar
allmän ranking : 325e
Reserv : 17 076 839 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tennessee Walker Gulbrun
17:45
Energi
70%
Hälsa
83%
Moral
88%

Färdigheter

Totalt: 11607.76

Uthållighet
1266.816
2533.63
Snabbhet
698.8115
1397.62
Dressyr
1124.611
2249.22
Galopp
538.4325
1076.87
Trav
1541.6245
3083.25
Hoppning
633.5865
1267.17
Ras: Tennessee WalkerÅlder: 26 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: hingstVikt: 468 kg
Päls: Gulbrun Född: 21/08/2025
Uppfödare: Tora-Ingrid Inkomster: 22 315 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 03613
Cutting 0012
Trail 04610
Reining 0228
Western pleasure 0131948
Genetisk potential Totalt: 9597.49
Uthållighet2077.89  Galopp906.16
Snabbhet1163.79  Trav2525.00
Dressyr1868.87  Hoppning1055.78
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2077.89
2077.89
2077.89
Snabbhet
1163.79
1163.79
Dressyr
1868.87
1868.87
1868.87
Galopp
906.164
906.164
Trav
2525
2525
2525
Hoppning
1055.78
1055.78
Denna häst har 902 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +16, snabbhet: +16, dressyr: +16, galopp +16, trav: +16, hoppning: +16

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
28 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** westernsadel 3*** westernträns 1* westernschabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 7
arbreStamtavla
chevalAvkomma