saivas stuteri

Tjänstgöringstid : 74 dagar
allmän ranking : 1812e
Reserv : 465 448 equus
Ägarhistorik

Kaeru no Senshi

compagnonkaerunosenshi
Ridhäst Hannoveranare Körsbärsbrun
15:15
Energi
19%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 29994.54

Uthållighet
1718.0865
3436.17
Snabbhet
2851.565
5703.13
Dressyr
3161.5055
6323.01
Galopp
2442.564
4885.13
Trav
825.522
1651.04
Hoppning
3998.0265
7996.05
Ras: HannoveranareÅlder: 19 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 169 cm
Kön: hingstVikt: 483 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 02/09/2025
Uppfödare: Watilda Inkomster: 9 834 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0400
Travlopp 010182
Fälttävlan 01541
Hästhoppning 016811
Dressyr 0443
Genetisk potential Totalt: 23053.65
Uthållighet2637.22  Galopp3894.49
Snabbhet4353.21  Trav1256.60
Dressyr4816.42  Hoppning6095.70
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2637.22
2637.22
2637.22
Snabbhet
4353.21
4353.21
4353.21
4353.21
Dressyr
4816.42
4816.42
4816.42
4816.42
4816.42
Galopp
3894.49
3894.49
3894.49
3894.49
Trav
1256.61
1256.61
Hoppning
6095.7
6095.7
6095.7
6095.7
6095.7
6095.7
Denna häst har 2248 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

compagnonkaerunosenshiKaeru no Senshi

hoppning: +4

heracleshorseshoescsoHerakles hästsko – Hästhoppning

snabbhet: +8, dressyr: +8, hoppning: +14


Ridcenter

Callagan 23053 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 14
arbreStamtavla
chevalAvkomma