Cheddarpuddle

Tjänstgöringstid : 867 dagar
allmän ranking : 461a
Reserv : 6 108 026 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Argentinsk Criollo Linfux
16:30
Energi
24%
Hälsa
100%
Moral
95%

Färdigheter

Totalt: 18786.12

Uthållighet
2327.7135
4655.43
Snabbhet
1648.5015
3297.00
Dressyr
2273.737
4547.47
Galopp
1116.5695
2233.14
Trav
1094.937
2189.87
Hoppning
931.6035
1863.21
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: 10 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 150 cm
Kön: hingstVikt: 412 kg
Päls: Linfux Född: 28/09/2025
Uppfödare: Cheddarpuddle Inkomster: 2 109 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0179
Cutting 0000
Trail 01812
Reining 0000
Western pleasure 0012
Genetisk potential Totalt: 17878.73
Uthållighet4721.00  Galopp1961.94
Snabbhet3340.81  Trav2215.56
Dressyr4003.95  Hoppning1635.47
BLUP:
51.03
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4721
4721
4721
4721
4721
Snabbhet
3340.81
3340.81
3340.81
3340.81
Dressyr
4003.95
4003.95
4003.95
4003.95
Galopp
1961.94
1961.94
1961.94
Trav
2215.56
2215.56
2215.56
Hoppning
1635.47
1635.47
1635.47
Denna häst har 1732 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Amber boy 17878 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 6
arbreStamtavla
chevalAvkomma