Lillkex

Tjänstgöringstid : 599 dagar
allmän ranking : 26e
Reserv : 551 849 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Hannoveranare Svart
12:00
Energi
48%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 31480.53

Uthållighet
1806.733
3613.47
Snabbhet
2983.201
5966.40
Dressyr
3294.3825
6588.77
Galopp
2667.722
5335.44
Trav
812.54
1625.08
Hoppning
4175.6875
8351.38
Ras: HannoveranareÅlder: 20 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 170 cm
Kön: hingstVikt: 488 kg
Päls: Svart Född: 29/09/2025
Uppfödare: Mugas Inkomster: 53 971 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0012
Cutting 0320
Trail 0030
Reining 0000
Western pleasure 0101
droite
Genetisk potential Totalt: 24200.59
Uthållighet2769.19  Galopp4086.46
Snabbhet4571.97  Trav1320.58
Dressyr5056.08  Hoppning6396.31
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2769.19
2769.19
2769.19
Snabbhet
4571.97
4571.97
4571.97
4571.97
Dressyr
5056.08
5056.08
5056.08
5056.08
5056.08
Galopp
4086.46
4086.46
4086.46
4086.46
Trav
1320.58
1320.58
Hoppning
6396.31
6396.31
6396.31
6396.31
6396.31
6396.31
Denna häst har 2363 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
13 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
morot

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 2
arbreStamtavla
chevalAvkomma