-Jessie-

Tjänstgöringstid : 5695 dagar
allmän ranking : 42a
Reserv : 47 205 079 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Gulvit
11:00
Energi
77%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 4608.20

Uthållighet
206.7665
413.53
Snabbhet
293.24
586.48
Dressyr
950.3675
1900.73
Galopp
324.5945
649.19
Trav
390.1245
780.25
Hoppning
139.0055
278.01
Ras: LusitanoÅlder: 3 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 478 kg
Päls: Gulvit Född: 04/10/2025
Uppfödare: -Jessie-

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 22186.96
Uthållighet2517.78  Galopp3952.56
Snabbhet3570.76  Trav4738.34
Dressyr5714.86  Hoppning1692.66
BLUP:
-82.54
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2517.78
2517.78
2517.78
Snabbhet
3570.76
3570.76
3570.76
3570.76
Dressyr
5714.86
5714.86
5714.86
5714.86
5714.86
Galopp
3952.56
3952.56
3952.56
3952.56
Trav
4738.34
4738.34
4738.34
4738.34
4738.34
Hoppning
1692.66
1692.66
1692.66
Denna häst har 2162 ypperlighetsstjärnor.

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8


Ridcenter

S 22186.96 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Dräktighet

chevalSedan: 4 månader
maleFader: Hingst 24282.25 Tulpanängarna

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma