Cheddarpuddle

Tjänstgöringstid : 867 dagar
allmän ranking : 461a
Reserv : 6 108 026 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Argentinsk Criollo Mörkbrun
18:30
Energi
23%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 14229.61

Uthållighet
1957.382
3914.76
Snabbhet
1351.0595
2702.12
Dressyr
1844.6715
3689.34
Galopp
815.5515
1631.10
Trav
884.62
1769.24
Hoppning
261.521
523.04
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: 6 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 150 cm
Kön: stoVikt: 433 kg
Päls: Mörkbrun Född: 29/10/2025
Uppfödare: Cheddarpuddle Inkomster: 347 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0001
Trail 0101
Reining 0000
Western pleasure 0200
Genetisk potential Totalt: 17201.30
Uthållighet4541.28  Galopp1885.90
Snabbhet3215.94  Trav2129.40
Dressyr3854.21  Hoppning1574.57
BLUP:
-0.01
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4541.28
4541.28
4541.28
4541.28
Snabbhet
3215.94
3215.94
3215.94
3215.94
Dressyr
3854.21
3854.21
3854.21
3854.21
Galopp
1885.9
1885.9
1885.9
Trav
2129.4
2129.4
2129.4
Hoppning
1574.57
1574.57
Denna häst har 1663 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Basajaun 17201 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma