Sovereign

Tjänstgöringstid : 1481 dagar
allmän ranking : 11e
Reserv : 27 347 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Arabiskt fullblod Brun
21:15
Energi
29%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 18568.08

Uthållighet
1465.52
2931.04
Snabbhet
2541.255
5082.51
Dressyr
2624.7305
5249.46
Galopp
1186.339
2372.68
Trav
475.2385
950.48
Hoppning
990.958
1981.92
Ras: Arabiskt fullblodÅlder: 5 år 4 månader
Art: RidhästHöjd: 157 cm
Kön: stoVikt: 445 kg
Päls: Brun Född: 31/10/2025
Uppfödare: Sovereign Inkomster: 995 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0002
Cutting 0000
Trail 0019
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 24314.34
Uthållighet5077.95  Galopp4107.29
Snabbhet6429.36  Trav1326.48
Dressyr4591.99  Hoppning2781.27
BLUP:
-31.61
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5077.95
5077.95
5077.95
5077.95
5077.95
Snabbhet
6429.36
6429.36
6429.36
6429.36
6429.36
6429.36
Dressyr
4591.99
4591.99
4591.99
4591.99
4591.99
Galopp
4107.29
4107.29
4107.29
4107.29
Trav
1326.48
1326.48
Hoppning
2781.27
2781.27
2781.27
Denna häst har 2374 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

uthållighet: +8, snabbhet: +9, galopp +7

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
10 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

S 7513.13 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma