Backahuset_2

Tjänstgöringstid : 1258 dagar
allmän ranking : 1393e
Reserv : 696 331 equus
Ägarhistorik

Katt

compagnonchat
Ridhäst Tinker Brun tobiano
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8319.46

Uthållighet
1070.9785
2141.96
Snabbhet
356.5875
713.17
Dressyr
872.4475
1744.89
Galopp
711.6995
1423.40
Trav
355.6445
711.29
Hoppning
792.3745
1584.75
Ras: TinkerÅlder: 24 år 4 månader
Art: RidhästHöjd: 156 cm
Kön: stoVikt: 484 kg
Päls: Brun tobiano Född: 18/11/2025
Uppfödare: LinneaLN Inkomster: 3 755 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 04118
Travlopp 0111620
Fälttävlan 0037
Hästhoppning 0223
Dressyr 0333
Genetisk potential Totalt: 7569.12
Uthållighet1941.67  Galopp1300.74
Snabbhet647.12  Trav649.74
Dressyr1580.61  Hoppning1449.23
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1941.67
1941.67
1941.67
Snabbhet
647.127
647.127
Dressyr
1580.61
1580.61
Galopp
1300.74
1300.74
Trav
649.744
649.744
Hoppning
1449.23
1449.23
Denna häst har 700 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +12, snabbhet: +12, dressyr: +12, galopp +12, trav: +12, hoppning: +12

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique2xrougebleu2** engelskt schabrak

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonnet2xrougebleu2** Luva

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bande2xrouge2** Benlindor

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonuscouleurFärg

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

tailbraid1Svansfläta

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2


Ridcenter

Namn:
Fram till:
21 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 25 år
reproductionBetäckningar: 7
arbreStamtavla
chevalAvkomma