Yassen

Tjänstgöringstid : 4571 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 1 997 755 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Apelgrå
15:30
Energi
34%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 26078.82

Uthållighet
3675.7385
7351.48
Snabbhet
1531.1485
3062.30
Dressyr
2945.654
5891.31
Galopp
2018.9555
4037.91
Trav
595.0565
1190.11
Hoppning
2272.8565
4545.71
Ras: QuarterÅlder: 13 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 477 kg
Päls: Apelgrå Född: 23/11/2025
Uppfödare: Yassen

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 24524.98
Uthållighet6473.01  Galopp3882.69
Snabbhet2799.08  Trav1334.39
Dressyr5664.84  Hoppning4370.97
BLUP:
37.79
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6473.01
6473.01
6473.01
6473.01
6473.01
6473.01
Snabbhet
2799.08
2799.08
2799.08
Dressyr
5664.84
5664.84
5664.84
5664.84
5664.84
Galopp
3882.69
3882.69
3882.69
3882.69
Trav
1334.39
1334.39
Hoppning
4370.97
4370.97
4370.97
4370.97
Denna häst har 2396 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
7 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 2** engelsk sadel 2** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

r är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma