nassathea

Tjänstgöringstid : 165 dagar
allmän ranking : 769e
Reserv : 3 589 675 equus
Ägarhistorik
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 21048.46

Uthållighet
2373.855
4747.71
Snabbhet
1662.47
3324.94
Dressyr
2200.225
4400.45
Galopp
1504.64
3009.28
Trav
1599.35
3198.70
Hoppning
1183.69
2367.38
Ras: Kerry BogÅlder: 11 år 6 månader
Art: PonnyHöjd: 121 cm
Kön: stoVikt: 357 kg
Päls: Gulbrun tobiano Född: 29/11/2025
Uppfödare: nassathea Inkomster: 6 172 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 015195
Cutting 0003
Trail 0314
Reining 0152
Western pleasure 0123
droite
Genetisk potential Totalt: 3344.00
Uthållighet745.71  Galopp478.19
Snabbhet528.35  Trav508.29
Dressyr698.90  Hoppning384.56
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Kerry Bog
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
745.71
745.71
Snabbhet
528.35
528.35
Dressyr
698.9
698.9
Galopp
478.19
478.19
Trav
508.29
508.29
Hoppning
384.56
384.56
Denna häst har 276 ypperlighetsstjärnor.

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

curepiedHovkrats

dressyr: +8

bridewesternposeidonPoseidons träns

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

sellewesternposeidonPoseidons sadel

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

tapiswesternposeidonPoseidons schabrak

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bonnetposeidonPoseidons luva

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bandeposeidonPoseidons lindor

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

heracleshorseshoesreiningHerakles hästsko – Reining

uthållighet: +6, dressyr: +10, galopp +14


Ridcenter

Min är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Ultraljud

echographie2 hingstföl av ras Kerry Bog med pälsfärg Gulbrun.

Dräktighet

chevalSedan: 10 månader
maleFader: Min häst

Information

reproductionBetäckningar: 3
arbreStamtavla
chevalAvkomma