Yassen

Tjänstgöringstid : 4571 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 1 986 172 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Svart
15:15
Energi
56%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 23708.29

Uthållighet
3504.352
7008.70
Snabbhet
1429.3085
2858.62
Dressyr
3191.398
6382.80
Galopp
996.471
1992.94
Trav
270.576
541.15
Hoppning
2462.038
4924.08
Ras: QuarterÅlder: 10 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 478 kg
Päls: Svart Född: 02/12/2025
Uppfödare: Yassen

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 25070.99
Uthållighet6616.12  Galopp3968.92
Snabbhet2862.49  Trav1364.42
Dressyr5791.29  Hoppning4467.75
BLUP:
40.35
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6616.12
6616.12
6616.12
6616.12
6616.12
6616.12
Snabbhet
2862.49
2862.49
2862.49
Dressyr
5791.29
5791.29
5791.29
5791.29
5791.29
Galopp
3968.92
3968.92
3968.92
3968.92
Trav
1364.42
1364.42
Hoppning
4467.75
4467.75
4467.75
4467.75
Denna häst har 2450 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique1x1* Engelsk sadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
7 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 2** engelsk sadel 2** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

r är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma