Hästmagi

Tjänstgöringstid : 2910 dagar
allmän ranking : 41a
Reserv : 128 611 260 equus
Ägarhistorik
Föl Hannoveranare Gulbrun
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 7355.75

Uthållighet
420.806
841.61
Snabbhet
695.1875
1390.38
Dressyr
768.159
1536.32
Galopp
621.0515
1242.10
Trav
200.712
401.42
Hoppning
971.957
1943.91
Ras: HannoveranareÅlder: 6 månader
Art: RidhästHöjd: 131 cm
Kön: hingstVikt: 170 kg
Päls: Gulbrun Född: 16/12/2025
Uppfödare: Hästmagi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 23897.81
Uthållighet2734.28  Galopp4035.42
Snabbhet4517.14  Trav1304.17
Dressyr4991.29  Hoppning6315.51
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2734.28
2734.28
2734.28
Snabbhet
4517.14
4517.14
4517.14
4517.14
Dressyr
4991.29
4991.29
4991.29
4991.29
4991.29
Galopp
4035.42
4035.42
4035.42
4035.42
Trav
1304.17
1304.17
Hoppning
6315.51
6315.51
6315.51
6315.51
6315.51
6315.51
Denna häst har 2333 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

hi 23897.81 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalerthi 23897.81 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalerthi 23897.81 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 6 månader nu!

Information