Mimmi56

Tjänstgöringstid : 2945 dagar
allmän ranking : 33e
Reserv : 20 282 181 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Irish Hunter Brun
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 8382.44

Uthållighet
884.53
1769.06
Snabbhet
641.7165
1283.43
Dressyr
1030.1455
2060.29
Galopp
882.145
1764.29
Trav
261.55
523.10
Hoppning
491.1315
982.26
Ras: Irish HunterÅlder: 3 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 168 cm
Kön: valackVikt: 487 kg
Päls: Brun Född: 16/12/2025
Uppfödare: S.H.I.E.L.D Inkomster: 126 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0002
Genetisk potential Totalt: 24653.82
Uthållighet4721.81  Galopp5723.03
Snabbhet4157.47  Trav1377.30
Dressyr5499.99  Hoppning3174.22
BLUP:
-83.18
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4721.81
4721.81
4721.81
4721.81
4721.81
Snabbhet
4157.47
4157.47
4157.47
4157.47
Dressyr
5499.99
5499.99
5499.99
5499.99
5499.99
Galopp
5723.03
5723.03
5723.03
5723.03
5723.03
Trav
1377.3
1377.3
Hoppning
3174.22
3174.22
3174.22
3174.22
Denna häst har 2408 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

curepiedHovkrats

dressyr: +8

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Push är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Push är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma