Hästmagi

Tjänstgöringstid : 2910 dagar
allmän ranking : 41a
Reserv : 128 608 837 equus
Ägarhistorik
Föl Hannoveranare Brun
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 7279.40

Uthållighet
416.468
832.94
Snabbhet
687.807
1375.61
Dressyr
760.1205
1520.24
Galopp
614.5905
1229.18
Trav
198.6405
397.28
Hoppning
962.0745
1924.15
Ras: HannoveranareÅlder: 6 månader
Art: RidhästHöjd: 129 cm
Kön: hingstVikt: 167 kg
Päls: Brun Född: 17/12/2025
Uppfödare: Hästmagi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 23929.66
Uthållighet2738.12  Galopp4040.70
Snabbhet4522.07  Trav1305.98
Dressyr4997.51  Hoppning6325.28
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2738.12
2738.12
2738.12
Snabbhet
4522.07
4522.07
4522.07
4522.07
Dressyr
4997.51
4997.51
4997.51
4997.51
4997.51
Galopp
4040.7
4040.7
4040.7
4040.7
Trav
1305.98
1305.98
Hoppning
6325.28
6325.28
6325.28
6325.28
6325.28
6325.28
Denna häst har 2336 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

hi 23929.66 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalerthi 23929.66 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalerthi 23929.66 kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara 6 månader nu!

Information