Tora-Ingrid

Tjänstgöringstid : 1223 dagar
allmän ranking : 323e
Reserv : 17 133 240 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tennessee Walker Svart
18:00
Energi
34%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 9601.15

Uthållighet
1213.6895
2427.38
Snabbhet
351.918
703.84
Dressyr
1090.224
2180.45
Galopp
217.393
434.79
Trav
1472.8735
2945.75
Hoppning
454.4755
908.95
Ras: Tennessee WalkerÅlder: 14 år
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: hingstVikt: 468 kg
Päls: Svart Född: 13/01/2026
Uppfödare: Tora-Ingrid Inkomster: 5 529 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0010
Cutting 0000
Trail 0466
Reining 0221
Western pleasure 0131713
Genetisk potential Totalt: 9225.36
Uthållighet1996.85  Galopp870.53
Snabbhet1111.42  Trav2428.04
Dressyr1805.40  Hoppning1013.11
BLUP:
97.04
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1996.85
1996.85
1996.85
Snabbhet
1111.42
1111.42
Dressyr
1805.4
1805.4
1805.4
Galopp
870.536
870.536
Trav
2428.04
2428.04
2428.04
Hoppning
1013.11
1013.11
Denna häst har 866 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +38, snabbhet: +38, dressyr: +38, galopp +38, trav: +38, hoppning: +38

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
5 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** westernsadel 3*** westernträns 1* westernschabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma