optimatesla

Tjänstgöringstid : 771 dagar
allmän ranking : 373e
Reserv : 1 802 702 equus
Ägarhistorik

Lila drake

compagnondragon1
20:00
Energi
47%
Hälsa
100%
Moral
83%

Färdigheter

Totalt: 18533.67

Uthållighet
1993.9075
3987.82
Snabbhet
1185.7995
2371.60
Dressyr
2393.9535
4787.91
Galopp
1843.82
3687.64
Trav
530.432
1060.86
Hoppning
1318.923
2637.85
Ras: Irish HunterÅlder: 14 år 10 månader
Art: RidhästHöjd: 174 cm
Kön: stoVikt: 550 kg
Päls: Musblack Född: 05/01/2026
Uppfödare: optimatesla Inkomster: 3 869 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0018
Cutting 0123
Trail 0022
Reining 0021
Western pleasure 0097
Genetisk potential Totalt: 15365.97
Uthållighet3292.49  Galopp3070.28
Snabbhet1971.58  Trav877.31
Dressyr3960.45  Hoppning2193.86
BLUP:
60.45
-100 0+100

Ursprung

Fader: Hingst
Moder: 15103,82 ^* ~*~Rising Stars~*~
Irish Hunter
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3292.49
3292.49
3292.49
3292.49
Snabbhet
1971.58
1971.58
1971.58
Dressyr
3960.45
3960.45
3960.45
3960.45
Galopp
3070.28
3070.28
3070.28
Trav
877.314
877.314
Hoppning
2193.86
2193.86
2193.86
Denna häst har 1481 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

cramponsBroddar

dressyr: +12

compagnondragon1Lila drake

dressyr: +16

tapisknightRiddarschabrak

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

bonnetknightRiddarluva

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

bandeknightRiddarbenskydd

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

selleknightRiddarsadel

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

brideknightRiddarträns

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

heracleshorseshoeswesternpleasureHerakles hästsko – Western pleasure

uthållighet: +10, dressyr: +6, trav: +14


Ridcenter

15365,97 * är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 15 år 6 månader
reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma