Skadi

Tjänstgöringstid : 1798 dagar
allmän ranking : 34e
Reserv : 445 803 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Fux
15:15
Energi
30%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 10262.57

Uthållighet
1091.6235
2183.25
Snabbhet
472.247
944.49
Dressyr
1360.4605
2720.92
Galopp
932.205
1864.41
Trav
225.15
450.30
Hoppning
1049.6005
2099.20
Ras: QuarterÅlder: 3 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 469 kg
Päls: Fux Född: 08/01/2026
Uppfödare: Skadi

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 25346.41
Uthållighet6687.58  Galopp4012.59
Snabbhet2893.69  Trav1379.61
Dressyr5855.03  Hoppning4517.91
BLUP:
-78.70
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
6687.58
6687.58
6687.58
6687.58
6687.58
6687.58
Snabbhet
2893.69
2893.69
2893.69
Dressyr
5855.03
5855.03
5855.03
5855.03
5855.03
Galopp
4012.59
4012.59
4012.59
4012.59
Trav
1379.61
1379.61
Hoppning
4517.91
4517.91
4517.91
4517.91
Denna häst har 2477 ypperlighetsstjärnor.

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8


Ridcenter

Rank är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

Rank är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma