Ninnukka

Tjänstgöringstid : 1425 dagar
allmän ranking : 295e
Reserv : 412 622 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Finskt kallblod Fux
21:30
Energi
32%
Hälsa
100%
Moral
92%

Färdigheter

Totalt: 4487.41

Uthållighet
321.355
642.71
Snabbhet
857.3195
1714.64
Dressyr
274.341
548.68
Galopp
198.0935
396.19
Trav
390.612
781.22
Hoppning
201.986
403.97
Ras: Finskt kallblodÅlder: 4 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 169 cm
Kön: stoVikt: 502 kg
Päls: Fux Född: 16/01/2026
Uppfödare: Ninnukka Inkomster: 175 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0120
Travlopp 0001
Fälttävlan 0010
Hästhoppning 0002
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 9698.17
Uthållighet1538.67  Galopp1501.00
Snabbhet1655.88  Trav1776.82
Dressyr1694.54  Hoppning1531.26
BLUP:
-50.04
-100 0+100

Ursprung

Fader: 9443.91 Ninnun
Moder: sto 9662 Ninnun
Finskt kallblod
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1538.67
1538.67
Snabbhet
1655.88
1655.88
1655.88
Dressyr
1694.54
1694.54
1694.54
Galopp
1501
1501
Trav
1776.82
1776.82
1776.82
Hoppning
1531.26
1531.26
Denna häst har 913 ypperlighetsstjärnor.

selleclassique1x1* Engelsk sadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

falabellaFalabella

uthållighet: +9, dressyr: +8, hoppning: +7

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Sto 9698 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma